Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Shiba Inu’dan Metaverse Projesi İçin Yeni Teaser ve Duyuru

Popüler meme token Shiba Inu (SHIB), metaverse projesi SHIB: The Metaverse’e dair son gelişmeleri aktardı ve evrene dair bir teaser yayınladı.

Shiba Inu geliştiricileri 7 Haziran tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı paylaşımda, SHIB: The Metaverse’ün son güncellemesine dair kısa bir tanıtım videosunu yayına koydu. Geliştiriciler “Rocket Pound” isimli yeni güncelleme hakkında ayrıntılı bir blog gönderisi de yayınladı.

Yayınlanan tanıtım videosunda ise birçok insanın geniş, güzel görünüşlü grafiklere sahip bir evrende gruplar halinde ve bireysel olarak çeşitli etkinlikler içerisinde bulunduğu gözlemlendi.

Evrenin birçok sosyal imkana sahip olduğuna dikkat çeken geliştiriciler, kullanıcıların çeşitli gezilerde bulunabileceğini ve partiler düzenleyebileceğini belirtti. Terk edilmiş bir uzay bölgesi kalıntılarını keşfetmek veya çeşitli spor aktiviteleri gibi maceracı etkinliklerin de evrende kullanıcıları beklediği ifade edildi.

Evrenin merkezi olarak kabul edilecek olan Ryoshi Plaza’nın da yakında duyurulacağını bildiren geliştiriciler, Ryoshi Plaza’nın zengin kültürel referanslar ve olağanüstü bir estetik güzelliğe sahip olacağını öne sürdü. Ryoshi Plaza’nın eski Japon kültüründen besleneceği görüldü.

Öte yandan teknik tarafta ise geliştiriciler, The Game Builder adında yeni bir oyun motoru tanıttı. Verilen bilgilere göre kullanıcılar, gerçekçi fizik özelliklerine sahip bu motorla basit bir şekilde kendi oyunlarını yapabilecek ve arazileri üzerinde kullanarak çeşitli ticari etkinliklere konu olabilecekler.

Geliştirici ekip The Metaverse’ün 2023 yılının sonuna doğru çıkarılmasının planladığını ancak tamamlanmış olarak çıkamayabileceğini belirtmişti.

Coingecko verilerine göre son 30 gün içerisinde %9,9 değer kaybeden SHIB, son 24 saat içerisinde %1,3 yükselerek yazım itibariyle 0,00000799 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!