Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Milyoner Daha Büyük Çöküş Yolda Dedi, Bitcoin Tavsiyesini Yineledi: Satın Alın!

“Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, geçmiş emlak çöküşünü işaret ederek daha büyüğü geliyor dedi ve Bitcoin (BTC) almaya davet etti.

Ünlü milyarder Robert Kiyosaki 8 Haziran tarihinde Twitter üzerinden yayınladığı gönderide, 2008’de yaşanan emlak krizden daha büyük bir çöküş geleceği konusunda yatırımcıları uyararak Bitcoin, altın ve gümüş tavsiyesinde bulundu.

Neredeyse her paylaşımında Bitcoin’e yer veren Kiyosaki, bu yıl yaşanacak krizin 2008 emlak çöküşünü oldukça küçük bir olaymış gibi göstereceğini iddia etti. Milyarder ayrıca San Francisco’daki kulelerde yer alan ofislerin 2019’dan bu yana %70 değer kaybettiğini vurgulayarak  “WOKE şehirler ofis binalarıyla ne yapacak?” ifadelerini kullandı

Kiyosaki’nin bahsettiği WOKE şehirlerin sosyal adalet, eşitlik ve ilerici değerlerin ön planda olduğu şehirler olduğu düşünülüyor.

Öte yandan Robert Kiyosaki geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda, yolsuzluk ve yetersizliğe karşı en iyi sigortanın Bitcoin olduğunu söylemişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!